Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49

Serwis Projektorów

Serwis i Naprawa Projektorów Sanyo, Panasonic

Firma Starfax oferuje serwis gwarancyjny projektorów Sanyo i Panasonic, oraz wykonujemy naprawy pogwarancyjne projektorów wszystkich znaczących marek Benq, Panasonic, Nec, Sanyo, Epson, Optoma, i innych. Nasz serwis posiada dwudziestopięcioletnie doświadczenie w naprawach sprzętu oraz handlu częściami zamiennymi do projektorów.

Prowadzimy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Serwisujemy i naprawiamy projektory a naszą specjalnością jest utrzymanie urządzenia tak, aby pracował długo i niezawodnie. W naszym  asortymencie znajdziesz projektory, ekrany, windy do projektorów, urządzenia HDMI do bezprzewodowej transmisji danych, centralne zarządzanie dźwiękiem i obrazem, stojaki i statywy do projektorów. Wykonujemy również na zamówienie sale projekcyjne i konferencyjne.

Serwis projektorów Warszawa – cechuje profesjonalizm i szybkość działania. Prowadzimy sprzedaż obiektywów i lamp i filtrów do projektorów.

Celem firmy Starfax jest maksymalne zadowolenie klienta ze świadczonych przez nas usług. Dlatego nasz czas poświęcamy na dołożenie wszelkich starań, aby nasza praca stała na bardzo wysokim poziomie, ale i na konkurencyjności. Naprawa projektorów Sanyo i Panasonic w Warszawie  zapewnia konkurencyjne ceny i najszybszy czas reakcji.
 

Strefa naszego działania:
Warszawa, Sochaczew, Błonie, Ożarów Mazowiecki, Babice Stare, Grodzisk Mazowiecki, Piastów, Bronisze, Raszyn, Chodaków, Dziekanów Leśny, Łomianki, Święcice, Teresin, Stare Babice, Borzęcin Duży, Podkowa Leśna, Brwinów, Konstancin Jeziorna, Rembertów, Piastów, Ząbki, Marki,
Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Kobyłka, Zielonka

Kontakt:
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Telefon: +48 22 839 48 49
Faks: +48 22 839 44 42

Home Serwis Naprawy Projektorów

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,