AKTUALNOŚCI


MONITOR MEDYCZNY 3D

Sprzęt medyczny 3D stał się rzeczywistością. Teraz w ofercie naszej firmy znajdziecie państwo monitory medyczne 3D jakości Full HD o wymiarze 32 cali. więcej

WIZYTA PROFESORA GOTODY W POMORSKIM UNIWERSYTECIE

MEDYCZNYM.

31 maja 2012 roku gościem Kliniki Gastroenterologii PUM i Oddziału Zachodniopomorskiego PTGE był profesor Takuji Gotoda z Uniwersytetu Medycznego w Tokio. Profesor Gotoda jest jednym z najwybitniejszych gastroenterologów zajmujących się endoskopią zabiegową, należy do pionierów i ekspertów endoskopowego leczenia nowotworów. Głównym celem pobytu profesora Gotody w Polsce jest promocja endoskopowej dyssekcji podśluzówkowej jako optymalnej metody leczenia wcześnie rozpoznawanych nowotworów przewodu pokarmowego.

Wspólnie z firmą Olympus Polska udostępniliśmy nowe rozwiązania, z których korzystał prof. Gotoda, oraz przeprowadziliśmy transmisję z sali zabiegowej do auli uniwersyteckiej. Cała transmisja prowadzona była w jakości Full HD.

 

 

SALMED 2012

W dniach 14-16 marca 2012 r. odbył się premierowy pokaz sprzętu medycznego firmy Panasonic. Poniżej zdjęcia naszego stoiska.

TARGI MEDYCZNE MEDICA 2011 W DÜSSELDORFIE

W odpowiedzi na zaproszenie przez Panasonic Europe, wybraliśmy się na międzynarodowe targi medyczne,które miały miejsce w Niemczech w Dusseldorfie. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć.

TARGI REHABILITACJA 2011 W ŁODZI

Pragrniemy serdecznie podziękować firmie Ancom sp. z o.o. za możliwość prezentacji sprzętu medycznego na targach REHABILITACJA 2011

 

 

 


Strona Główna     |     Produkty    |     Aktualności     |     O Nas     |     Kontakt