Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49

Serwer telekomunikacyjny IP Panasonic KX-NS1000

 

Serwer telekomunikacyjny IP PBX - KX-NS1000

Serwer Komunikacyjny SIP dla firm Jakość HD w pełni przejrzyste funkcje sieciowe oraz możliwość zwiększenia pojemności na żądanieObecnie serwery obsługujące komunikację w firmie powinny zapewniać rozwiązania spełniające rzeczywiste wymagania biznesowe, takie jak uproszczenie i udoskonalenie komunikacji, obniżenie kosztów czy zwiększenie wydajności, umożliwiając przy tym elastyczne dostosowanie do sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa. Sieciowy serwer komunikacyjny NS1000 firmy Panasonic zapewnia te rozwiązania, ponieważ oferuje modułową konstrukcję wyposażoną w sprzęt i oprogramowanie.

 

Dzięki temu można dostosować system łączności do własnych potrzeb. Serwer NS1000 obsługuje technologie SIP i IP, a także wydajne wbudowane komponenty do ujednoliconej współpracy i komunikacji, takie jak aplikacje komputerowe, wiadomości głosowe i system interaktywnych zapowiedzi głosowych.

Równocześnie współpraca z wszechstronnym zakresem terminali, akcesoriów i aplikacji, umożliwia dostosowanie do wszystkich wymagań przedsiębiorstwa w zakresie komunikacji, co przekłada się na zwiększenie przychodów.

Dzięki najwyższej w swojej klasie jakości dźwięku HD oraz możliwości zwiększenia pojemności na żądanie, serwer NS1000 stanowi centralny punkt wydajnego rozwiązania komunikacyjnego opartego na technologii VoIP, które oferuje elastyczność, produktywność i prostotę obsługi.
 
Sieć
Serwer NS1000 oferuje bogate funkcje sieciowe i liczne opcje rozbudowy w przedsiębiorstwach jedno- i wielooddziałowych. Jednostki można łączyć, zapewniając bezpośrednią obsługę nawet 1000 użytkowników przy zachowaniu pełnej przejrzystości zarówno dla użytkowników, jak i administratorów (maks. 8000 użytkowników w sieci QSIG).
Korzystając z urządzenia NS1000, można z dowolnego miejsca zarządzać systemami autonomicznymi i sieciowymi za pośrednictwem sieci IP. Rozwiązanie obsługuje protokoły SIP i H.323, a także połączenia starszego typu — ISDN QSIG.
W przypadku przedsiębiorstw wielooddziałowych serwer umożliwia ekonomiczną komunikację między oddziałami przy wykorzystaniu istniejących sieci IP WAN lub zarządzanych usług VPN oferowanych przez dostawców usług sieciowych.
Dzięki udoskonaleniu takich funkcji, jak dystrybucja połączeń, centralna obsługa wiadomości, telekonferencje i integracja z telefonią komórkową, można efektywniej tworzyć wirtualne zespoły obejmujące wiele placówek połączonych za pomocą sieci i udostępniać zasoby.

Ujednolicona Obsługa Wiadomości
Serwer NS1000 umożliwia użytkownikom elastyczne zarządzanie usługami do obsługi wiadomości. Wiadomości głosowe i faksy można odbierać, korzystając z wbudowanego systemu do ujednoliconej komunikacji na wiele sposobów — jako załączniki do wiadomości e-mail, za pośrednictwem serwera IMAP4 NS1000 oraz za pomocą paska narzędzi Communication Assistant programu Outlook. Oznacza to, że użytkownicy mogą odsłuchiwać wiadomości głosowe za pomocą telefonu lub komputera.
Serwer NS1000 można wyposażyć w aplikacje partnerów programu Panasonic Software Partners, aby dostosować posiadany system komunikacyjny do określonych potrzeb biznesowych, a w konsekwencji zwiększyć produktywność dzięki integracji systemu telefonicznego z obecnym w firmie oprogramowaniem biznesowym.
Aplikacje partnerów oferują wiele możliwości uproszczenia organizacji pracy w firmie, między innymi dzięki dostępowi do telefonów stacjonarnych i komórkowych z użyciem jednego numeru, udostępnianiu bazy danych CRM w systemie telefonicznym i kontrolowaniu połączeń z poziomu pulpitu systemu Microsoft Windows™.

Terminale
Serwer NS1000 zapewnia dostęp do szerokiego asortymentu terminali, w tym telefonów stacjonarnych SIP, telefonów IP przeznaczonych do systemu NT300, aplikacji telefonii IP i zestawów słuchawkowych. Dodanie funkcji integracji z telefonami komórkowymi (np. za pomocą rozwiązania firmy Mobisma) zapewni idealne rozwiązanie dostosowane do potrzeb wielu użytkowników.

Terminale SIP z serii UT
Terminale SIP z serii UT — doskonałe uzupełnienie serwera NS1000 — oferują najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku HD, zaawansowane opcje konfiguracji oraz duże, czytelne wyświetlacze LCD, które ułatwiają obsługę.
Terminale zapewniają bardziej efektywną komunikację dzięki wysokiej jakości dźwiękowi HD dostępnej we wszystkich modelach, niskiemu zużyciu energii oraz łatwemu dostępowi do wydajnych funkcji i aplikacji pomocy.
Oferta terminali - obejmująca m.in. standardowe telefony, jednostki DECT SIP, terminale dla kierownictwa i aplikacje telefoniczne Smart Desk z obsługą ekranu dotykowego — spełnia wszystkie potrzeby użytkowników. Reputacja firmy Panasonic w dziedzinie wzornictwa, jakości i troski o środowisko naturalne zapewnia wyjątkowy komfort użytkownika w każdym modelu wdrażanych terminali.

Ujednolicona Komunikacja
Wydajny, wbudowany system ujednoliconej komunikacji i IVR w serwerze NS1000 umożliwia optymalizację sposobu kontaktowania się z klientami. Elastycznie programowalny system obsługi wiadomości i odpowiedzi zapewnia dostęp do licznych opcji trasowania i grup połączeń. Wszystkie wymagane urządzenia są wbudowane. Ponadto dostępne są licencje, które umożliwiają zwiększanie pojemności systemu zgodnie z potrzebami. Dobrze skonfigurowany system IVR zapewni szybkie kierowanie klientów do właściwej osoby lub zespołu, a także zwiększenie zadowolenia klientów dzięki krótszemu czasowi oczekiwania w kolejce i trwania połączeń. Połączenia mogą być trasowane z uwzględnieniem umiejętności operatora, tematu połączenia lub działu, co zapewni wysoki poziom obsługi klienta. W celu rozszerzenia funkcji raportowania i analizy danych biznesowych można korzystać z aplikacji innych producentów do obsługi
centrów kontaktowych, wykorzystując do tego interfejsy CSTA i TAPI.

Rozwiązania Modułowe
Wykorzystujący technologię IP serwer NS1000 łączy zaawansowane funkcje telefonii ze skalowalną strukturą aplikacji, które zostały precyzyjne wybrane i zoptymalizowane pod kątem wielu typów przedsiębiorstw posiadających zarówno jeden, jak i wiele oddziałów. NS1000 ułatwia komunikację pracownikom biurowym, mobilnym, zdalnym i wykonującym swoje zadania w domu, którzy działają w zróżnicowanych środowiskach, np. w centrach obsługi i centrach dystrybucji.
Wykorzystujący otwarte technologie serwer NS1000 jest łatwy w obsłudze dla programistów. Rozwiązanie oferuje interfejs multipleksowania, CSTA i TAPI oraz obsługuje komunikację z wykorzystaniem protokołu SIP. Takie otwarte środowisko programistyczne umożliwia stosowanie aplikacji innych producentów w celu zwiększenia funkcjonalności systemu.
Dzięki temu można ograniczyć dodatkowe inwestycje w nowe oprogramowanie. W większości przypadków istnieje możliwość integracji posiadanego oprogramowania z serwerem NS1000.

 
 

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,