Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49
 
Urządzenie wielofunkcyjne DP-MB545
 
Wysoka jakość i wydajność
 • Idealne dla dużych przedsiębiorstw oraz małych i średnich firm
 • Druk laserowy, kopiowanie, skanowanie i faksowanie
 • Obsługa papieru w formacie do A3
 • Prędkość do 45 str./min
 • Pojemność podajnika do 1750 arkuszy
 • Druk jedno- i dwustronny
 • Cykl pracy do 150 000 stron
 • Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala
 • Pamięć 1 GB
 • Wbudowany moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi
 • Port USB 
 • Tryb ekonomiczny i bezpiecznego drukowania
 • Zwarta i wytrzymała konstrukcja
 
Bezkompromisowe, najlepsze w swojej klasie urządzenie wielofunkcyjne MB500 firmy Panasonic to model z najwyższej półki, wyróżniający się niezmiennie wysoką jakością, wszechstronnością i trwałością, niezależnie od codziennych wyzwań biznesowych.
 
Dzięki połączeniu niewielkiej konstrukcji dostosowanej do formatu A4 i funkcji druku na arkuszach A3, a także różnych trybów pracy i wbudowanego modułu Wi-Fi, możemy zapewnić niezrównaną elastyczność druku w każdym miejscu i w każdej formie.
 
Wysoka pojemność podajnika oraz najwyższa prędkość skanowania, kopiowania i drukowania sprawiają, że seria urządzeń MB500 to doskonałe rozwiązanie, pozwalające zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć wydajność dużych i małych przedsiębiorstw. 
 
Wyjątkowo pojemny podajnik
Podajnik w modelu MB545 mieści nawet 1750 arkuszy, co pozwala uniknąć konieczności częstej wymiany papieru i zwiększyć wydajność pracy. 
 
Niewielka konstrukcja, wysoka wydajność
Pomimo niewielkiej konstrukcji, typowej dla drukarek A4, wielofunkcyjne podajniki w modelu MB545 obsługują wiele różnych formatów papieru — od niewielkiego A6 aż po A3. Dlatego zadania drukowania, niezależnie od rozmiaru, nie pochłaniają czasu i energii, które są potrzebne na ręczną wymianę papieru.
 
Szybkość i łatwość obsługi
Podczas drukowania oraz kopiowania urządzenie MB545 osiąga prędkość 45 str./min w trybie jedno- i dwustronnym, a nowatorskie funkcje pozwalają między innymi na wstępne programowanie i skanowanie dwustronne. Czas spędzony przy drukarce jest krótszy. Wydajność jest wyższa. A obsługa nie może być prostsza.
 
Wyjątkowa trwałość
Pomimo wydajności na poziomie 150 000 stron miesięcznie urządzenie jest tak bezpieczne i niezawodne, jak jego mniej wydajne odpowiedniki.
 
Drukowanie w podróży
Wbudowany moduł Wi-Fi oraz port USB umożliwiają bezpośrednie drukowanie i skanowanie z użyciem pamięci flash lub urządzeń mobilnych i usług w chmurze. Dzięki temu zyskujesz możliwość swobodnego drukowania w każdym miejscu i o każdej porze.
 
Wyjątkowo ekonomiczne rozwiązanie 
Szybki druk dwustronny, możliwość skanowania poszczególnych dokumentów do pojedynczych stron, bęben o długiej żywotności i kasety z tonerem o wysokiej wydajności — wszystko to pozwala zmniejszyć zużycie papieru oraz tuszu, znacznie ograniczyć codzienne nakłady operacyjne, a także zminimalizować konieczność konserwacji i całkowite koszty użytkowania.
 
 
 
Home Produkty Urządzenia Biurowe Urządzenia Wielofunkcyjne Urządzenie wielofunkcyjne PANASONIC DP-MB545

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,