Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49

Systemy Alarmowe

Projekt, Zakup infrastruktury, Instalacja, Serwis, Obsługa

                 Nowoczesne systemy alarmowe to rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo twojego mienia. Celem działania systemów alarmowych jest odstraszanie potencjalnych intruzów, ostrzeganie o naruszeniu zabezpieczeń, powiadomienia osoby nadzorującej o dokonanym włamaniu. Współczesne systemy alarmowe wyposażone są w niezależne źródło zasilania, centralna jednostkę sterującą zbierającą informację z czujników i włączników anty-napadowych, oraz szereg elementów wykonawczych których celem jest powiadomienie właściciela o zaistniałej sytuacji.

Do elementów wykonawczych zaliczymy wszelkiego rodzaju dialery telefoniczne, nadajniki, modemy sieciowe, sygnalizatory dźwiękowe i świetlne. Trzeba pamiętać, że współczesne systemy alarmowe muszą być skoordynowane z systemami monitoringu telewizji dozorowej CCTV.

Współczesne centrale alarmowe dają dziś możliwość zdalnego sterowania automatyką domu, możliwość monitorowania i uruchamiania systemów przeciwpożarowych zdalne sterowanie automatyka pieca. Możliwość powiadamiania i sterowania po przez urządzenia mobilne z dostępem do Internetu wieloma funkcjami naszego domu oddaje w nasze władanie szalenie użyteczne narzędzie zapewniając bezpieczeństwo i komfort życia.
Starfax oferuję kompleksowa usługę projektowania, instalacji i serwisu systemów alarmowych opartych o urządzenia takich firm jak Paradox i Satel. Nie jesteśmy firma anonimową, istniejemy na rynku branży usług technicznych od 25 lat. Powierzając swoje bezpieczeństwo w nasze ręce gwarantujemy rzetelność wykonanych usług.

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,