Starfax

Zadzwoń Teraz: 22 839 48 49


Firma Starfax istnieje od roku 1988r. Wszystko zaczęło się od sprzedaży pierwszej kopiarki marki Canon. Od tego momentu nasza firma zaczęła zdobywać rynek telekomunikacyjny, informatyczny, audiowizualny i biurowy. W roku 1994 podpisaliśmy umowę partnerską ze światowej sławy firmą Panasonic. Do dziś w naszych instalacjach bazujemy na ich produktach.

W ciągu 25 lat naszej działalności firma Starfax rozwinęła się do rozmiarów pozwalających sprostać wymaganiom zarówno  klienta indywidualnego jak i wielkich korporacji. Rejonem naszego działania Starfax jest Polska. Dziś z dumą możemy powiedzieć, że obsługujemy 3,5 tysiąca firm rocznie.

Obecnie świadczymy usługi w następujących sektorach:

- telekomunikacja
- informatyka
- zabezpieczenia i CCTV
- systemy audiowizualne
- sprzęt biurowy
- usługi gwarancyjne i pogwarancyjne

Stawiamy na ciągły rozwój. W roku 2011 staliśmy się Autoryzowanym Dystrybutorem urządzeń medycznych i przemysłowych Panasonic Industrial Medical Vision, wchodząc tym samym na rynek medyczny z nowym działem handlowo-usługowym Starfax Medical.

W 2012 roku podpisaliśmy umowę serwisową z firmą Panasonic stając się tym samym Autoryzowanym Serwisem Gwarancyjnym Panasonic Service Center. Uprawnia nas  to do świadczenia gwarancyjnych usług serwisowych z zakresu sprzętu biurowego (urządzenia wielofunkcyjne, faksy, skanery, drukarki, kopiarki), telekomunikacyjnego (centrale telefoniczne, telefony sznurowe, telefony systemowe, telefony SIP) oraz projektorów Sanyo.

Jak każda firma zamieszczamy certyfikaty na swojej stronie, jednak żaden dokument nie jest w stanie odzwierciedlić naszego zaangażowania i podejścia do klienta. Życzliwość, uczynność, uczciwość i profesjonalizm to cechy, które stanowią podstawy naszej firmy. Dzięki temu jesteśmy grupą, której z pewnością można zaufać i powierzyć każde zadanie.

Read 21308 times

Prezentacja

Nie Czekaj!

Otwarte Poniedziałek -Piątek, 9:00 - 17:00

Społeczności

1

Watch Guard - USA

505 Fifth Avenue South, Suite 500, Seattle, WA 98104
2

Starfax - Polska

ul. Mickiewicza 25, 01-551 Warszawa
3

Panasonic - Japonia

Oaza Kadoma, Kadoma-shi, Osaka 571-8501,